سوالات متداول مصرف کنندگان دمنوش های گیاهی نیوشا

آیا دمنوش های لاغری نیوشا در افتادگی یا لاغری صورت هم تاثیر دارند ؟
وجود دمنوش هایی مانند رزماری و گل محمدی و چای بلوبری و … در پکیج های لاغری نوشاتی علاوه بر تناسب اندام از افتادگی و چروک پوست نیز جلوگیری می کنند.
آیا دمنوش های لاغری نیوشا تضمینی هستند ؟
دمنوشهای نیوشا کاملا طبیعی و گیاهی و با استفاده از تلفیق طب سنتی و طب مدرن به صورت تی بگ های کاملا بهداشتی و با دوز بندی مشخص بسته بندی و ارسال می شوند. دارای علامت استاندارد و سیب سلامت و مجوز اداره درمان و بهداشت کشور هستند.
خاصیت دمنوش های گیاهی پکیج های لاغری نیوشا

 افزایش سوخت و ساز بدن و چربی سوزی و کاهش اشتهای کاذب است و چون مشاوران سایت نوشاتی متخصص طب سنتی و تربیت شده در این راستا می باشند

با مصرف منظم دمنوش ها تحت پیگیری مشاوران به کاهش وزن و سایز چشمگیر و بدون بازگشت دست خواهید یافت .

آیا در کنار مصرف دمنوشهای پکیج لاغری نیوشا به ورزش یا رژیم خاصی نیاز است ؟
دمنوشها به دلیل مکانیزم خاص خود مانند چربی سوزی و کاهش اشتهای کاذب نیاز به ورزش سنگین ندارند ولی روزانه 20 الی 30 دقیقه پیاده روی ، رقص ، حلقه یا نرمشهای سبک بخصوص بعد از دمنوشهای چربی سوز مانند میکس بری (ریزمیوه های قرمز ) و بلوبری و رعایت رژیم غذایی بدون چربی و فست فوت و نوشابه بسیار موثر است و روند لاغری و چربی سوزی را 3 الی 5 برابر افزایش میدهد.
چقدر طول میکشد تا اثرات دمنوشهای سلامتی نیوشا بر بدن مشخص شود ؟

عملکرد و اثر گذاری گیاهان دارویی در افراد با مزاج های مختلف متفاوت است . مثلا دمنوش میوه های استوایی برای افراد با مزاج گرم گزینه خوبی محسوب نمی شود.

اما برای ا فراد با مزاج سرد چون معده ضعیفی دارند مناسب است و موجب کاهش بلغم گوارش می گردد.

در مورد دمنوش لاغری تا 20 روز اول بدن فرصت پیدا می کند تا خود را با دمنوشها وقف دهد و پس از 20 روز که بدن شرایط مناسب پیدا کرد روند چربی سوزی و لاغری شروع می شود.

پس به طور کلی از مصرف کوتاه مدت گیاهان دارویی نتیجه خاصی حاصل نمی شود . گیاهان تدریجی اما عمیق اثر می گذارند و معمولا باید مدت طولانی تر بین 1 تا 3 ماه مصرف شوند.

نحوه خرید و پرداخت هزینه دمنوش به چه صورت است ؟

ابتد ا محصول یا پکیج مورد نظر را در سایت نوشاتی انتخاب و به سبد خرید اضافه کرده و سپس از روشهای زیر اقدام به پرداخت می کنید:

1- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی با استفاده از کارت های عضو شبکه شتاب

2- پرداخت در محل هنگام تحویل کالا

3- واریز به حساب از طریق کارت به کارت ، حواله اینترنتی یا بانکی

آیا دمنوش های لاغری در دوران شیردهی مناسب هستند ؟

دوران شیردهی برای مادر و کودک دوران حساسی است . برای لاغری مادران شیرده یک پکیج تخصصی در نظر گرفته شده که عاری از چای سبز است چرا که چای سبز باعث سردرد مادر و تلخ شدن شیر می شود.

لذا توصیه می شود که هنگام خرید پکیج مخصوص دوران شیردهی با مشاوران سایت نوشاتی تماس گرفت تا بهترین راهکارها و توصیه ها در کنار دمنوش های خاص این زمان به شما گفته شود.

از جمله دمنوشهای موجود در این پکیج :

  • بلوبری
  • کرن بری
  • چای ترش
  • ریزمیوه های قرمز جنگلی
  • رازیانه کاکوتی و آلوورا (جهت افزایش شیر مادر )
  • نعناع فلفلی بدون چای سبز
بهترین زمان مصرف چای بلوبری چه موقع است ؟
بهترین زمان مصرف آن یکساعت پس از غذا است و چون این دمنوش چربی سوز قوی است بهتر است پس از آن نیم ساعت پیاوری یا ورزش کنید.
برای هر تی بگ چای یا دمنوش چه میزان آب مورد نیاز است ؟
برای هر تی بگ 170 میلی لیتر آب کفایت می کند
آیا دمنوشهای نیوشا عوارض دارند؟
دمنوشهای شرکت نیوشا نیک کاملا گیاهی اند و چون با دوز بندی مشخص و بهترین و مدرترین دستگاه های موجود کاملا بهداشتی اتمیز و خشک و بسته بندی میشوند بدون عوارض می باشند .
من در حال مصرف دارو هستم آیا چای و دمنوش برایم مضر است ؟
اگه بیماری خاصی دارید یا داروی خاصی استفاده می کنید قبل از مصرف دمنوشها با مشاوران سایت نوشاتی و همچنین پزشک خود مشورت کنید.